produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Intelitech dla inwestorów

Intelitech jest marką należącą do Macieja Zagozdy, która od 1999r. widnieje na najpopularniejszych rozwiązaniach do zarządzania finansami osobistymi oraz wielu rozwiązaniach i technologiach przeznaczonych dla biznesu.

Intelitech posiada bazę prawie 50 tysięcy użytkowników, składającą się z: ponad 14 tysięcy zarejestrowanych i 30 tysięcy niezarejestrowanych kont użytkowników Menedżer Finansów oraz ponad 2 tysiące kont użytkowników projektu Budżet Domowy.

Menedżer Finansów jest najpopularniejszą aplikacją przeznaczoną do zarządzania finansami osobistymi na polskim rynku i platformie Windows. powiększa liczbę użytkowników bezpłatnych i odpłatnych kont przynosząc właścicielom przynajmniej 30 procentowy wzrost dochodów każdego roku. Menedżer Finansów został wielokrotnie wyróżniany przez prasę komputerową, ekonomiczną oraz popularną. Budżet Domowy jest projektem oferowanym obecnie bezpłatnie wraz z perspektywą usług dostępu w ramach kont premium w przygotowaniu.

Intelitech jest w trakcie organizacji działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, której kapitałem zakładowym są produkty, technologie oraz istniejąca baza klientów marki Intelitech.

Intelitech oferuje inwestorom pewność inwestycji: Menedżer Finansów posiada udokumentowaną, ponad dziesięcioletnią historię doświasdczenia zespołu projektu w prowadzeniu sprzedaży, wsparcia i ciągłej udoskonalania aplikacji.

Intelitech oferuje inwestorom wysoki zwrot z inwestycji: dostępna dokumentacja księgowo potwierdzającą minimum 30% wzrost przychodów w każdym roku księgowym.

SpendingTracker oraz Budżet Domowy jest otwarty na propozycje inwestycyjne nie mniejsze niż 500 tysięcy nowego kapitału na cele marketingowe wzamian za 25% udziałów w przedsiębiorstwie.

 

Sprzedaż i obsługę oprogramowania prowadzi Maciej Zagozda na zasadach określonych w regulaminach poszczególnych produktów i usług. Aktualne kontaktowe i sposoby załatwiania spraw znajdują się w sekcji Kontakt

Intelitech Maciej Zagozda została zarejestrowana w Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Szczecinie.

Działalność w zakresie Europejskiego Katalogu Działalności: 7220

Numer REGON Urzędu Statystycznego w Szczecinie: 811859594

Numer NIP w II Urzędzie Skarbowym w Szczecinie: 852-219-38-64

Numer konta Inteligo:
50 10205558 1111100919600019

  copyright 1999-2010 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |