produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Intelitech Empower

Intelitech Empower to technologia (framework) opracowana w latach 2003-2010, której zadaniem jest uproszczenie i ustandaryzowanie procesu budowy aplikacji zarządzającymi rozproszonymi danymi finansowymi. Technologia Intelitech Empower pozwala nam oferować naszym klientom rozwiązania informatyczne o znacznie większej funkcjonalności w sektorze finansowym, w znacznie krótszym czasie. Pierwsze wersje technologii zostały opracowane wyłącznie na wewnętrzny użytek Intelitech, przy czym pierwsza komercyjna implementacja została zakończona w 2004r. w postaci systemu Intelitech Empower dla Polskiej Kompanii Finansów i Ubezpieczeń.

  • Założeniami stojącymi za Intelitech Empower jest utworzenie standardowego modelu, który wyróżnia się niezawodnością i szybkością działania i pozwala na bardzo łatwe i szybkie dołączanie funkcjonalności prezentacji i edytowania danych.
  • Technologia pozwala na uniwersalny dostęp i parametryzację sposobu łączenia z zewnętrznymi danymi składowanymi w zdalnych bazach danych typu Microsoft SQL Server, MySQL Server, Interbase lub Firebird tak aby specyficzny typ bazy danych nie wymagał modyfikacji systemu.
  • Intelitech Empower wprowadza również uniwersalny model prezentowania dowolnych struktur, relacji i wersji dostępnych danych, edytowanie danych z zachowaniem historii zmian i planowania przyszłych zmian dla absolutnie dowolnych danych.
  • Intelitech Empower pozwala na prezentowanie dużych i bardzo dużych ilości różnych typów danych za pomocą przystępnych ekranów i bardzo szybkiego interfejsu uwzględniającego przyjazne środowisko wyszukiwania.
  • Intelitech Empower pozwala na łatwe projektowanie i rozszerzanie baz danych w oparciu o spójny standard który może być implementowany w dowolnym typie bazy danych wspieranym przez technologię.

Rozszerzenia Intelitech Empower wykraczają poza unifikację interfejsu i sposobu zarządzania danymi, rozciągając się na zagadnienia takie jak:

  • parametryzowanie i konfiguracji oprogramowania za pomocą jedynie samej bazy danych
  • kontrolowanie i zarządzanie wersjami oprogramowania za pomocą samej bazy danych
  • monitorowania i przechwytywania wyjątków oprogramowania za pomcoą samej bazy danych

Wybierając swojego partnera w biznesie zwróć uwagę na jego możliwości i doświadczenie. Jeżeli na pewnym etapie okażą się niewystarczające, możesz ponieść wysokie koszty związane ze zmianami.

Sprawdź referencje swoich dostawców oraz pozycje jakie osiągają ich produkty w prasie fachowej. Dobre referencje oraz znane rozwiązania to minimum jakie dzisiaj stawia się przed dostawcami.

Zobacz nasze narzędziaAutorskie technologie

  copyright 1999-2024 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |