produktyusĹ‚ugitechnikapartnerzykarierakontakt  
 
Wszystkie odnośniki
Informacje o Intelitech

Intelitech to firma Macieja Zagozdy. Intelitech to firma o unikatowym potencjale tworzenia nowych rynków i doświadczeniu potwierdzonym sukcesami. Intelitech skupia marki kojarzone z narzędziami do zarządzania finansami osobistymi, jak również rozwiązania w zakresie zarządzania projektami. Świadczymu usługi wdrożeń oprogramowania ERP, CRM, jak również usługi doradcze w zakresie zarządzania systemami przetwarzania czasu rzeczywistego o wysokiej niezawodności. Intelitech jest ekspertem w zakresie narzędzi do zarządzania finansami osobistymi otwierając w Polsce rynek oprogramowania do zarządzania budżetem domowym. Rynek oprogramowania do zarządzania finansami osobistymi rośnie w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, wart jest obecnie setki tysięcy złotych rocznie i obsługiwany przez kilkanaście podmiotów. Intelitech oferuje swoje produkty klientom w Polsce i poza granicami Polski w polskich wersjach językowych począwszy od 1999r. Intelitech sprzedaje oprogramowanie do zarządzania finansami osobistymi: Menedżer Finansów oraz Budżet Domowy.

Menedżer Finansów, program dla Windows, sprzedawany jest od początku 2000r, dostępny aktualnie również w wersji bezpłatnej. Pierwsza wersja programu została opublikowana, wraz z rozpoczęciem sprzedaży detalicznej na CD-ROM, w grudniowym wydaniu Komputer Świata z 1999r., co czyni Menedżer Finansów jest pierwszym polskim programem przeznaczonym do zarządzania budżetem domowym. Menedżer Finansów pozostaje produktem niezależnym, nie zawiera dodatków reklamowych i oferowany jest wraz z kodem źródłowym.

Budżet Domowy, aplikacja dostępna dla użytkowników za pomocą przeglądarki, dostępna całkowicie bezpłatnie od początku 2006r. Budżet Domowy to pierwszy program do zarządzania budżetem domowym dostępny za pomocą przeglądarki w Polsce. Budżet Domowy oferowany jest jako bezpłatna usługa, nie wymagająca rejestracji. Serwis budzetdomowy.pl oraz aplikacja jest projektem niezależnym, nie oferuje reklam, odnośników tekstowych lub innej formy reklam firm trzecich. Bieżący model biznesowy produktu polega na sponsoringu ze sprzedaży Intelitech.

 

Sprzedaż i obsługę oprogramowania prowadzi Maciej Zagozda na zasadach określonych w regulaminach poszczególnych produktów i usług. Aktualne kontaktowe i sposoby załatwiania spraw znajdują się w sekcji Kontakt

Intelitech Maciej Zagozda została zarejestrowana w Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Szczecinie.

Działalność w zakresie Europejskiego Katalogu Działalności: 7220

Numer REGON Urzędu Statystycznego w Szczecinie: 811859594

Numer NIP w II Urzędzie Skarbowym w Szczecinie: 852-219-38-64

Numer konta Inteligo:
50 10205558 1111100919600019

  copyright 1999-2024 :: intelitech firma macieja zagozdy |  regulamin działalności | polityka prywatności |